کاسبستان

امروزه داشتن فروشگاه اینترنتی به منظور معرفی و فروش کالا، برای هر تولید کننده یا توزیع کننده کالایی ضروری به نظر می‌رسد. با توجه به اینکه ساخت و راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی است. بر آن شدیم سایتی راه‌اندازی کنیم که به هر فروشنده‌ای، امکانات ساخت یک فروشگاه اینترنتی را به صورت رایگان ارائه دهد. هرچند سایت‌های مشابه دیگری نیز در این زمینه وجود دارند اما وجه تمایز این سایت، ارائه خدمات رایگان است بدین معنا که برای خرید و فروش‌هایی که در این سایت انجام می‌شود هیچ تعرفه‌ای وجود ندارد و درآمد سایت نیز از بخش تبلیغات تامین خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی کاسبستان یک سایت جامع با قابلیت راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی رایگان و عرضه مستقیم کالای ایرانی است. هر فروشنده‌ای می‌تواند بدون هیچ محدودیتی کالاهای خود را عرضه کند و سایت کاسبستان، بابت ثبت کالا یا معرفی فروشگاه هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند. کاربران نیز می‌توانند در مورد کالاها و فروشگاه‌ها نظر دهی کرده و امتیاز بدهند.
ویژگی این سایت برای خریدار، تنوع کالاها و حتی تنوع فروشندگان برای یک کالای ایرانی است. علاوه بر این خریدار می‌تواند فروشنده مورد نظر را با توجه به محدوده جغرافیایی خود انتخاب کند و این مساله باعث کاهش هزینه حمل و نقل می‌شود.

با توجه به این که فروشگاه اینترنتی کاسبستان به تازگی راه‌اندازی شده است و در دوره بهره‌برداری آزمایشی می‌باشد، لذا از تمامی کاربران عزیزم تقاضا داریم در صورت وجود مشکل در سایت و یا ارائه پیشنهادات از طریق بخش ارتباط با ما به همکاران ما اطلاع دهند.