پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

کدام لوازم التحریر ایرانی را استفاده کنیم؟

یکی از مایحتاج پر مصرف ما ایرانی‌ها لوازم‌التحریر است. علاوه بر لوازمی که فرزندان شما برای مدرسه و دانشگاه استفاده می‌کنند در ادارات نیز موارد فراوانی قابل شمارش هستند. از جمله نکاتی که درانتخاب یک لوازم التحریر باید دقت داشته باشیم این است که مطابق با فرهنگ ما بوده و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار باشد به همین دلیل یکی ازسیاست‌های اصلی ما معرفی برندهای با کیفیت ایرانی است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

کدام ظروف چینی ایرانی با کیفیت‌تر هستند؟

یکی از ملزومات هر خانه‌ای ضروف چینی است که بلاشک یکی از ملزومات هر جهزیه‌ای می‌باشد. ظروف چینی یکی از سالم‌ترین ظروف غذاخوری هستند که به هیچ وجه مشکلی برای سلامتی شما ایجاد نمی کنند. از این رو بیشتر از سایر ظروف غذا خوری مورد توجه قرار می‌گیرند. در این مقاله بهترین شرکت‌های تولیدی ظروف چینی ایرانی برای شما عزیزان معرفی شده اند که در ادامه به توضیح اجمالی در مورد این ظروف چینی با کیفیت می‌پردازیم.

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶

معرفی برندهای برتر کت و شلوار ایرانی

در صنعت کت و شلوار باید از«برک» یاد کرد که از سال 1348 در این عرصه فعالیت خود را آغاز کرده است. یک سال بعد از آن هم برند «هاکوپیان‌»در ایران وارد عرصه شده است. در این زمینه نباید از دو نشان تجاری «جامعه» و «مطهری» هم گذشت که محصولات کارخانجاتی با همین نام‌ها هستند. در سال‌های اخیر هم «گراد» به عنوان یک برند مدرن وارد عرصه کت و شلوار شده تا قامت مدیران و البته دامادان ایرانی با لباس ایرانی دوخته شود. در کنار این برندها نباید نام‌هایی چون «ماکسیم»، «ایکات» و «زاگرس پوش» را هم از یاد برد.

دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

آیا اینستاگرام و تلگرام جایگزین مناسبی برای فروشگاه‌های اینترنتی هستند؟ (بخش دوم)

در بخش قبلی همین مقاله، آیا اینستاگرام و تلگرام جایگزین مناسبی برای فروشگاه‌های اینترنتی هستند؟ (بخش اول)، در مورد مشکلات استفاده از شبکه‌های اجتماعی به عنوان درگاه اصلی یک فروشگاه اینترنتی صحبت شد. بیشتر این موارد مربوط به محدودیت‌هایی است که شبکه‌های اجتماعی در مقایسه با یک سایت فروشگاهی دارند. در این مقاله قصد داریم موارد بیشتری را از این محدودیت‌ها مطرح کنیم.

یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

بهترین لوازم خانگی ایرانی را بشناسیم

خرید از بازار لوازم خانگی یکی از سخت‌ترین انواع خرید است. در این‌جا دنیایی از برندها و مارک‌ها، اصطلاحات تخصصی و فنی، آپشن‌های گیج‌کننده و... وجود دارد. البته همین مشخصات و اصطلاحات تخصصی بهانه خوبی شده است تا بسیاری از فروشندگان با طرح اعداد و ارقام نجومی و نسبت دادن آن به عملکرد وسیله مورد نظر مشتری را فریب دهند. ما در این مطلب به معرفی شرکت های ایرانی تولید لوازم خانگی با کیفیت بالا و قیمت های بسیار مناسب پرداخته‌ایم تا شاید بتوانید انتخاب مطمئن‌تری داشته باشید.

پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

معرفی بهترین برندهای ایرانی در تولید پوشاک نوزاد و کودک

از زمانی که مادران متوجه حضور هدایای بهشتی خود می شوند مسایل مهمی در کنار سلامت نوزادان برایشان مطرح می شود که یکی از مهمترین آنها لباس نوزادانشان می باشد. پوشاک نوزاد بدلیل لطافت و حساس بودن پوست نوزاد باید به گونه‌ای تدارک دیده شود که حساسیت ایجاد نکند و از بهترین نوع پارچه که پنبه خالص استفاده شود مضافاً اینکه در اثر شستشوی مکرر به لباس آسیب وارد نشود. به همین منظور ما به صورت مختصر به معرفی برنده‌های معروف تولیدی پوشاک نوزاد و کودک ایرانی می‌پردازیم که استانداردهای لازم را در این زمینه کسب کرده‌اند.

شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

آیا اینستاگرام و تلگرام جایگزین مناسبی برای فروشگاه‌های اینترنتی هستند؟ (بخش اول)

مدت زیادی نیست که تب فروشگاه‌های اینستاگرامی و کانال‌های تلگرام بالا گرفته و تقریباً هر کسب‌وکاری یک صفحه اختصاصی در این شبکه‌ها راه‌اندازی کرده و مشغول فروش شده است. در مقاله «چگونه از تلگرام برای افزایش فروش استفاده کنیم» راه‌های کسب درآمد بیشتر را توضیح دادیم اما یک سؤال اساسی بی پاسخ ماند، آیا اینستاگرام و تلگرام جایگزین مناسبی برای فروشگاه‌های اینترنتی خواهند بود؟
با بررسی ملزومات و امکانات لازم برای یک فروشگاه اینترنتی در می‌یابیم که پاسخ این سؤال به طور قطع «منفی» است و آن‌ها هرگز جایگزین فروشگاه‌های اینترنتی نخواهند شد. در این مقاله در مورد ناکارآمدی شبکه‌های اجتماعی به عنوان جایگزین فروشگاه‌های اینترنتی صحبت خواهیم کرد.