کدام ظروف چینی ایرانی با کیفیت‌تر هستند؟

یکی از ملزومات هر خانه‌ای ضروف چینی است که بلاشک یکی از ملزومات هر جهزیه‌ای می‌باشد. ظروف چینی یکی از سالم‌ترین ظروف غذاخوری هستند که به هیچ وجه مشکلی برای سلامتی شما ایجاد نمی کنند. از این رو بیشتر از سایر ظروف غذا خوری مورد توجه قرار می‌گیرند. در این مقاله بهترین شرکت‌های تولیدی ظروف چینی ایرانی برای شما عزیزان معرفی شده اند که در ادامه به توضیح اجمالی در مورد این ظروف چینی با کیفیت می‌پردازیم.

چینی زرین

چینی زرین ایران یکی معتبرترین تولید کننده ظروف چینی در خاورمیانه و حتی از مدرن‌ترین کارخانه‌های این صنعت در جهان است و به همین سبب قادر بوده است محصولات خود را به بیش از ۲۰ کشورعمدتاً اروپایی صادر نماید. صنایع چینی زرین ایران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین واحدهای صنعتی و تولیدی ایران و جهان درزمینه طراحی و تولید ظروف چینی خانگی و هتلی است و همواره از طرح‌های نوینی برای محصولات خود استفاده می‌کند.

توس چینی

مجتمع کارخانجات تولیدی توس چینی بزرگ‌ترین تولید کننده چینی مظروف در خاورمیانه و دومین تولید کننده چینی در جهان با ظرفیت سالیانه ۲۲۰۰۰ تن چینی، در سال 1360 به ثبت رسید و کارمطالعات و تحقیقات آن آغاز شد و در سال ۱۳۷۰ باهدف تولید انواع ظروف چینی خانگی و هتلی و باظرفیت ۴۲۰۰ تن در سال، در مشهد به بهره‌برداری رسید. این مجتمع در همان سالهای اولیه فعالیت خود با تکیه بر تکنولوژی بالای تولید و دانش متخصصین متعهد و مجرب داخلی و خارجی پا به عرصه بازارهای جهانی نهاد و در طی چند سال، موفق به کسب سهم عمده‌ای از بازارهای داخلی و خارجی گردید.

چینی مقصود

مجتمع تولیدی چینی مقصود با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران و اتحادیه کارکنان دولت (اسکاد) با ظرفیت اسمی سالیانه (۳۰۰۰ تن) به‌صورت رسمی در ۱۵اسفندماه ۱۳۷۳ افتتاح گردید . این مجتمع به‌عنوان اولین استفاده کننده از پرس‌های ایزواستاتیک و کوره‌های پخت سریع در خاورمیانه با کادری مجرب که تمام دوره‌های آموزشی لازم را در کشور آلمان سپری نمودند وارد بازار رقابت تولید چینی مظروف گردید.
استفاده از فنّاوری پرس‌های تحت‌فشار (دوغابی) باعث تنوع‌بخشی به محصولات گردید به‌نحوی‌که ظرفیت تولید با استفاده از امکانات موجود به ۵۰۰۰ تن در سال افزایش یافت. پیشرفت‌های بی‌نظیر متخصصان این شرکت در سال‌های اولیه باعث شد که در سال ۱۳۸۰اولین بدنه ۱۰۰% درصد ایرانی با ۴۵% خاک داخل استان در بدنه چینی سخت بکار گرفته شود .

چینی پردیس

شرکت چینی پردیس کاشان با ۲۰ سال سابقه و با بهره‌گیری از آخرین فنّاوری و ماشین‌آلات و دستاوردها مفتخر است مجموعه وسیعی از ظروف چینی باکیفیت بالا متناسب با نیازمصرف‌کننده طراحی و وارد بازارهای داخلی و خارجی نماید. هدف چینی پردیس کیفیت، ظرافت و برآوردن نیاز مشتریان بوده و خواهد بود و در همین راستا با استفاده از روش‌های نوین در جهت ارتقاء محصولات خود، استانداردهای جهانی را سرلوحه اهداف خود قرار داده و تلاش می‌کنیم که خلاقیت و نوآوری متخصصین خود را در جهت ایجاد ارزش‌افزوده مناسب برای کلیه ذینفعان به خدمت بگیریم.

چینی تقدیس

شرکت صنایع چینی تقدیس، که در سال ۱۳۸۴ باهدف تولید انواع ظروف چینی خانگی و هتلی به بهره‌برداری رسمی رسید، باوجود گذشت زمان کوتاهی از آغاز فعالیت خود توانست با جذب و به‌کارگیری مدیران، کارشناسان داخلی و خارجی و با تکیه‌بر فناوری بالای تولید و دانش متخصصین متعهد و بهره‌گیری از دانش روز دنیا و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، در ردیف یکی از بهترین تولیدکنندگان چینی مظروف در دنیا قرار گیرد. لازم به ذکر است ظرفیت تولید این واحد تولیدی سالیانه ۹۰۰۰ تن چینی بوده و تعداد ۹۰۰ نفر کارکنان در سه نوبتکاری مشغول به‌کار می‌باشند .

چینی مرجان

شرکت تولیدی چینی مرجان در سال۱۳۶۳ تأسیس و در سال ۱۳۷۰ موفق به تولید انواع ظروف چینی خانگی درمتنوع‌ترین دکور چینی‌آلات گردید و در حال حاضر با داشتن ۲۹۰ نفر کارمند در بازارهای داخلی و خارجی رقابت دارد. همچنین شرکت چینی مرجان در طول مدت فعالیت خود چندین مرحله توسعه داشته و با افزایش تناژ و تغییر طرح‌های تولیدات خود، در حفظ و کسب بیشتر بازار و رضایت مشتریان خود تلاش نموده است. شرکت چینی مرجان صادرات تولیدات خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده است و هم‌اکنون نیز در بازارهای مختلف خارجی درزمینه صادرات فعالیت می‌نماید.

چینی نسترن

گروه کارخانه‌های نسترن چینی در اواسط سال ۹۱ با مدیریت جدید، تولید خود را آغاز نموده و به بهره‌برداری مجدد رسیده است. این کارخانه با توجه به تجربه طولانی در خصوص تولید چینی اقدام به تولید چینی‌های مظروف، هتلی، خانگی، دکوری و تبلیغاتی نموده است که تمامی محصولات فوق علاوه بر کیفیت، دارای زیبایی و تنوع فراوان می‌باشد. هدف چینی نسترن کیفیت، نوآوری و زیبایی است که در مدت کوتاهی به این امر مهم نائل گردیده است.

چینی شکس ساوه

شرکت شکس ساوه، یکی از مارک‌های معروف ظروف ایرانی خصوصاً در عرضه سرویس‌ها و ظروف چینی آشپزخانه است. عمده فعالیت شرکت شکس ساوه بیشتر بر عرضه ظروف چینی و ظروف سرامیکی متمرکز است و در این میان شاید سرویس‌ها و ظروف چینی ویژه آشپزخانه شکس، از شهرت بیشتری برخوردار باشد. یکی از محبوب‌ترین محصولات شرکت شکس، سرویس‌های چینی ویژه آشپزخانه و در رأس آنها سرویس‌های مخصوص ادویه است که سبب می‌شود کیفیت ادویه مورداستفاده شما دستخوش افت قرار نگرفته و شما بتوانید هنر آشپزی خود را بالاترین حد آن، به منصه ظهور برسانید.

نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.