لوازم سیسمونی ایرانی - بخش سوم ملزومات بهداشتی

کودکان از نوزادی نیازمند توجه والدین در تمام جنبه های زندگی خود هستند. از محبت و توجه به رفتار هایشان، تا خرید لوازم مصرفی آن‌ها با بهترین کیفیت، تنها کاری است که مادران و پدران می‌توانند برای فرزندشان انجام دهند. در این میان سلامتی و بهداشت کودکان از مسائل دارای اهمیتی است که توسط والدین به طور مداوم بررسی می‌شود. در نتیجه، بیش از هر چیز نگران ملزومات بهداشتی کودک خود هستند، چرا که بدون شک، کرم‌هایی که برای پوست لطیف کودک استفاده می‌شود و یا مواد شوینده ای کودک با آن تمیز می‌شود، تاثیر مستقیمی بر روی سلامت کودک دارد.
شاید بهتر باشد که بدانید، ملزومات بهداشتی تولید شده در ایران، با پوست کودکتان سازگاری بیشتری دارد. اولین دلیل ما برای این کالای ایرانی، وجود کارشناسان ایرانی است که با تحقیق بر روی ساختار فیزیکی و ژنتیکی کودکان در داخل کشور، فورمولاسیون محصولات تولید شده را به طریقی بدست می‌آورند که تناسب و سازگاری بهتری با کودکان ما دارد.
این نتایج از نظر مخاطبانی بدست آمده است که پس از استفاده از کالای ایرانی رضایتمند بودند. چرا که کودکان ما با توجه به جغرافیای خاص کشورمان دارای ظرافت‌های خاص در اعضای بدن خود هستند و این امر نیازمند تولید محصولات منحصر به فرد توسط تولیدکنندگان داخلی می‌باشد. جالب تر آنکه این کیفیت موجب رضایت مخاطبان خارجی کالای ایرانی شده و زمینه صادرات این محصولات، به کشور های خارجی نیز در حال توسعه می‌باشد.
در این مقاله قصد داریم به معرفی دو تولید کننده‌ی شناخته شده از ملزومات بهداشتی که در زمینه کودک نیز فعالیت قدرتمند داشته است بپردازیم و با محصولات آن‌ها آشنا شویم.

فیروز

شرکت گروه بهداشتی فیروز با 45 سال سابقه، با مشارکت شرکت جانسون اند جانسون آمریکا، به عنوان اولین تولید کننده محصولات بهداشتی کودک در خاورمیانه آغاز به کار کرد و همچنان به عنوان برندی مطرح در زمینه تولید و ارائه محصولات بهداشتی کودک، در ایران و در خارج ازکشور، شناخته می‌شود.

فیروز با در نظر داشتن خواسته‌های مصرف کنندگان، سعی به استفاده از مواد اولیه مرغوب و نظارت هوشمندانه بر روی فرمولاسیون، همگام با پیشرفت‌های علمی در این زمینه داشته است. این شرکت همچنین با کیفیت محصولات خود، موفق به دریافت گواهی نامه های بین المللی شده است و همواره سعی بر ارتقا کیفیت محصولات خود که کالای ایرانی محسوب می شود، داشته است.

محصولات فیروز به پنج گروه تقسیم می شود: ۱- محصولات استحمام کودک ۲-محصولات محافظتی کودک ۳-محصولات شویند کودک ۴-سایر محصولات سیسمونی و بهداشتی کودک ۵-محصولات بهداشتی مادر

محصولات استحمام کودک، شامل، انواع شامپو های کودک به همراه عصاره های متنوع طبیعی و انواع صابون ها می باشد. از محصولات دسته ی محافظت، می توان به پودر بدن کودک، روغن بدن کودک، لوسیون کودک، کرم ضد آفتاب کودک و کرم های مرطوب کننده اشاره کرد. محصولات شوینده کودک، شامل، پودر صابون ماشین لباس شویی، مخصوص لباس کودکان، فوم دستشویی کودک، صابون خمیری، مایع لباس شویی کودک، محلول ضدعفونی و مایع نرم کننده لباس کودک می باشد. در محصولات دسته سیسمونی نیز، بینی پاک کن، انواع زیر اندازها، انواع شورت‌ها، کهنه‌ی بچه، انواع شیشه شیر‌ها و گوش پاک کن‌ها به چشم می آید. برای مادران نیز، محصولاتی چون انواع ژل بهداشتی بانوان و انواع شیر دوش ها قابل ارائه هستند.

سی گل

سی گل، شرکت لابراتوار اخوی، شرکتی که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی به عنوان یک شرکت خانوادگی تأسیس شد. بیشتر تولیدات این شرکت محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان برند سی‌گل می باشد. مؤسس شرکت سی گل عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری دراز مدتی را با شرکت‌های بزرگ، در زمینه محصولات آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی، آغاز کرده است. سی گل با کسب گواهی نامه های بین المللی و همچنین دریافت جوایزی به پاس کیفیت بالای محصولات مشتری مداری خوب، سعی به پیشرفت روز افزون در تولید و ارائه ی کالای ایرانی به بهترین نحو ممکن دارد.

از محصولات بهداشتی سی گل برای کودکان می توان به کرم های ضد آفتاب کودکان، کرم مرطوب کننده کودکان، انواع لوسیون کودکان، کرم سوختگی پا و روغن بچه اشاره کرد.

مقالات مرتبط

نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.