حجاب ایرانی اسلامی با شال و روسری ایرانی

بانوان کشور ما، از شال و روسری به عنوان پوششی برای موهای خود استفاده می کنند. از این رو بدون شک زیبایی و ظاهر شال یا روسری بیش از هر چیز حائز اهمیت است تا حدی که کیفیت و زیبایی آن می‌تواند موجب افزایش اعتماد به نفس و دوچندان شدن زیبایی بانوان گردد.
بدون شک می‌دانید که فرایند خرید کردن برای بانوان دارای ظرافت‌های خاصی است و هر محصولی نمی‌تواند توجه بانوان را برای خرید به خود جلب کند. حال تصور کنید آن محصول ارتباط مستقیم با ظاهر بانوان نیز داشته باشد! این کار فوق العاده سخت‌تر می‌شود. به همین جهت تولید کنندگان و وارد کنندگان این دسته از محصولات، برای رقابت و باقی ماندن در بازاری که مخاطبان آن بانوانی با سلیقه های متفاوت هستند، کار چندان ساده ای نیست و نیازمند یک دید گسترده جهت ارائه محصولات و طراحی منحصر به فرد به همراه کیفیت تولید بالایی می باشد.
اگر جدیدا اقدام به خرید شال و یا روسری کرده باشید متوجه وجود محصولات چینی و ترکیه ای در فروشگاه‌ها شده‌اید، ورود این دسته از محصولات موجب شد تا بانوان ایرانی کمتر به انتخاب شال و روسری از بین مدل های ایرانی بپردازند. محصولاتی که در مسیر صادرات به کشورهای مسلمان خارجی هستند و از نظر طراحی و کیفیت در رده‌ی بین‌المللی فعالیت می‌کنند. در این مقاله قصد داریم با تولیدکنندگان برتر در زمینه شال و روسری کشورمان آشنا شویم.

روسری حریر پردیس شهریار (HPS)

برند شال و روسری حریر پردیس شهریار (HPS) از سال 1358 فعالیت خود در زمینه طراحی و تولید شال آغاز نمود. این کارخانه در ابتدا با چاپ دستی و چاپ شابلونی شروع به فعالیت نمود و به تدریج با استفاده از فناوری به روز و استفاده از پارچه های با کیفیت، پلی استر، ویسکوز، ابریشم و اکرلیک به یکی از تولید کنندگان نامدار در زمینه شال و روسری تبدیل شد. برند حریر پردیس شهریار با بهره مندی از مهندسین نساجی و طراحان خلاق، اقدام به در آمیختگی هنر و تفکر ایرانی، در عرصه ی بین المللی داشته است و با شعار " بدرخش در پوششی از زیبایی " سعی به ارائه کالای ایرانی با کیفیت دارد.

روسری ماچو (MACHO)

برند ماچو(MACHO) در سال 1383 تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه طراحی و رنگ ‌آمیزی شال و روسری، به طور حرفه ‌ای و انحصاری، تحت برند ماچو آغاز نمود. برند ماچو با الهام گرفتن از مدرن ‌ترین سبک‌ های طراحی روز دنیا، با بهترین و جدیدترین متریال پارچه، به تولید کالای با کیفیت ایرانی می پردازد. این برند با شعار اختصاصی " با ماچو، خاص بودن را تجربه کنید. " کماکان در پی تولید شال و روسری، منحصر به سلیقه خاص بانوان ایرانی می باشد.

روسری لورنزو (Lorenzo)

گروه تولیدی لورنزو، با تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود در زمینه تولید و طراحی شال و روسری، به خوبی در صدد برآورده ساختن خواسته ی مخاطبان خود بر آمده است. از نقاط قوت این مجموعه می توان به نحوه‌ی ارائه محصولاتشان اشاره کرد که از طریق وبسایت رسمی این مجموعه امکان مشاهده و سفارش شال و روسری مورد نظر خود را خواهید داشت.

روسری گل نقش طاووس (GNT)

برند گل نقش طاووس در زمینه تولید و طراحی شال و روسری، خود را به خوبی با فضای تغییر پذیر مد هماهنگ ساخته است. به این منظور که تماما با کسب تجربه‌ی سال‌های گذشته‌ی خود، نظر مخاطبان خود را در درجه‌ی اول قرار داده و با همگام بودن، در کنار پیشرفت فناوری در این زمینه و طراحی های نو، در پی جلب اعتماد و رضایت مخاطبان خود م‌ باشد. گروه تولیدی گل نقش طاووس به طراحی و تولید انواع شال و روسری از جمله ابریشم، حریر، ساتن و نخی می‌پردازد.

مقالات مرتبط

نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.