آدمک

آدمک از سال ۱۳۴۰ تاکنون به تولید پوشاک نوزادی و بچه‌گانه اهتمام دارد. از سال‌ها قبل از آن نیز به تولید انواع دیگری از پوشاک مردانه و بافتنی اشتغال داشت. ولی خط تولید خود را به تولید البسه نوزاد و کودک و بچه‌گانه تغییر داد.

پشتوانه بیش از ۵۰ سال تجربه درزمینه تولید انواع پوشاک نوزاد و کودک وسیسمونی‌های نوزادی، آدمک را در زمره معتبرترین تولیدکنندگان پوشاک بچه‌گانه کشور قرار داده است.

همواره سعی آدمک بر آن بوده و هست که کالایی با مرغوب‌ترین کیفیت تولید کنیم تا با جلب رضایت مشتری، به بالا بردن سطح زندگی در جامعه نیز کمکی کرده باشیم.

این روزها، داشتن توان مقابله با رقبای قدرتمند خارجی نیازمند داشتن تخصص و کوشش بسیار است که آدمک در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

آدمک در اواخر دهه ۱۳۶۰ برای اولین‌بار در ایران و با پیروی از روند تولید و عرضه پوشاک نوزاد و بچه‌گانه مرغوب و درجه یک در کشورهای اروپایی و آمریکا، زیرپوش‌های نوزادی و بچه‌گانه را با نخ ۱۰۰% پنبه تولید کرد.

تا قبل از آن، تقریباً هرآن چه به تن کودک ایرانی می‌رفت از جنس پلی‌استر پنبه و سایر الیاف مصنوعی بود. جنسی که اکنون تقریباً همگان به مضرات آن بخصوص برای نوزادان و کودکان آگاه‌اند.

در ابتدا به خاطر قیمت بالاتر، فروشگاه‌ها از عرضه زیرپوش‌های پنبه‌ای خودداری می‌کردند ولی طی مرور زمان، برتری این نوع پارچه برای پوشش و سلامت نوزادان و کودکان و حتی بزرگ‌سالان مورد قبول عامه قرار گرفت و علیرغم قیمت بالاتر آن، سهمی از فروش فروشگاه‌ها را از آن خود کرد.

پس از گذشت سال‌ها، هم‌اکنون بسیاری از زیرپوش‌های تولیدشده در ایران از جنس پنبه می‌باشند. این گام بزرگی برای سلامت نوزادن و کودکان ایرانی بود که آدمک برداشت و همواره به آن مفتخر بوده و خواهد بود.
از آن زمان تاکنون آدمک حضور مؤثری در بازار پوشاک ایران داشته است و همواره از بهترین مارک‌های پوشاک مورد اعتماد مصرف‌کننده بوده و هست.

آدمک تداعی‌کننده کیفیت، سلامت و دوام در پوشاک نوزاد و کودک است.

هم‌اکنون آدمک با به‌کارگیری آخرین فناوری مطرح دنیا (Gerber) برای طراحی و برش و استخدام پرسنل مجرب و کارآزموده بر آن است که پوشاکی استاندارد چه ازلحاظ قواره و سایزبندی و چه ازلحاظ جنس و نوع پارچه ارائه نماید.

آدمک در مقاطع مختلف زمانی، به بازارهای کشورهای خارجی ازجمله کانادا، سوئد، آلمان، ایتالیا، فرانسه، دبی و ارمنستان بطور مستقیم و یا از طریق شرکت‌های واسط، صادرات داشته و دارد.

سایت آدمک نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.