بی‌سی‌سی

بی سی سی را اکنون کمتر مادری است که نشناسد، از زمانی که مادران متوجه حضور هدایای بهشتی خود می‌شوند مسائل مهمی در کنار سلامت نوزادان برایشان مطرح می‌شود که یکی از مهم‌ترین آنها لباس نوزادانشان می‌باشد، برند بی سی سی اکنون در ۱۰ سالگی فعالیت خود می‌باشد و تاکنونتوانسته جایگاهی درخور در بین خانواده‌ها داشته باشد.
حفظ تاریخ تکوین ۱ برند دانشی است که در بین برندهای خارجی شیوعی فراوان دارد اما در ایران کمتر برندی را می‌شناسیم که دست به حفظ این تاریخچه‌ها زده باشد، بی سی سی اکنون در گامی به سمت پیشرفت و جهانی‌شدن با استفاده از بخش توانمند بازاریابی و برندینگ خود سعی در حفظ این دستاوردها دارد.

نگرش به این حرفه در خاندان حیدری به زمانی بازمی‌گردد که ایشان در اوایل دهه ۶۰ خورشیدی بر اساس علاقه‌ی که به هنر خیاطی داشتند رفت‌وآمدهای زیادی به مغازه‌ها و کارگاه‌های خیاطی معروف تهران داشتند.
یکی از این مغازه‌ها متعلق به پدر دوست صمیمی ایشان بود و این کارگاه کوچک تأثیر ذهنی عمیقی بر ایشان گذاشت. در ذهن او همیشه شوق داشتن ۱ کارگاه جریان داشت تا اینکه در سال ۱۳۶۵ به‌واسطه همکاری یکی از اقوام و مشارکت یکی از دوستانش توانست تولیدی لباسی با نام مقدم ایجاد کند، این همکاری تا سال ۱۳۸۲ ادامه داشت، با پایان یافتن این مشارکت در آذرماه سال ۸۲، رویای دوران نوجوانی‌اش وی را به سمت‌وسوی راه‌اندازی برندی برای خود انداخت.
نام اولیه که پس از مدت‌ها تحقیق و مشاوره به‌دست آمد مرکز پوشاک کودک و یا همان BCC بود که مخفف Baby Clothes Center است. این نام به گونه ای انتخاب شد که در آینده بتواند در سطوح جهانی رخ‌نمایی کند. خلاقیت و کیفیت از اجزای لاینفک تجارت خانواده حیدری بود و در سال ۱۳۸۴با ورود امیرحسین فرزند خانواده حیدری به جمع مدیران مجموعه، شکل و ساختار این برند صورتی امروزی و مدرن به خود گرفت.
با پیشرفت سدهای تحریم در ایران، برند بی سی سی توانست به خوبی از این موانع عبور نموده وهرروز با محصولی جدید و خلاقیتی برتر به استقبال مشتریانش رود. اکنون این برند با بهره‌گیری از متخصصین مجرب علم بازاریابی و فعالان درزمینه برندسازی قدم‌های بزرگی در بومی کردن این نوع برندها بردارد و به‌عنوان یک نمونه موفق به ادامه راه خود بپردازد.

سایت بی‌سی‌سی نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.