تاپ لاین

مدیریت تاپ لاین در سال ۱۳۶۵ درزمینه سیسمونی نوزاد فعالیت خود را آغاز کرد و در سال۱۳۷۲ تولیدی تاپ لاین را پایه‌گذاری کرد.
تولید پوشاک نوزاد را از سال ۱۳۷۸ به‌صورت تخصصی آغاز کرده است که با ربع قرن تجربه درزمینه پوشاک و سیسمونی بدون شک یکی از مدعیان صاحب سبک در عرصه پوشاک نوزاد می‌باشد.
تولیدی تاپ لاین یکی از مهم‌ترین اهداف خود را مشتری مداری قرار داده است و با شعار (حق با مشتری است) این مهم را سرلوحه کار خود قرار داده است و همواره سعی در جلب رضایت مصرف‌کنندگان از طریق بهبود مستمر کیفیت و خدمات داشته است. امید است که با همیاری شما مصرف‌کنندگان گرامی شاهد رشد و بالندگی این صنعت در کشور عزیزمان ایران باشیم.
تولیدی تاپ لاین همواره سعی به راین داشته است تا محصولات خود را با بهترین کیفیت بهبازار عرضه کند.
لباس نوزاد یکی از تخصصی ترین‌ها در صنعت پوشاک می‌باشد به دلیل لطافت و حساس بودن پوست نوزاد باید به گونه‌ای تدارک دیده شود که حساسیت ایجاد نکند و از بهترین نوع پارچه که پنبه خالص (۱۰۰%) استفاده شود مضافاً اینکه در اثر شستشوی مکرر به لباس آسیب وارد نشود، تاپ لاین این مهم را به انجام رسانیده‌ایم. ازمواد نایلونی و مصنوعی استفاده ‌نشده است و شما می‌توانید با خیال آسوده از پوست نوزاد خود محافظت کنید.
تولیدی تاپ لاین با توجه به سلیقه روز و معیارها و استانداردهای بین‌المللی از تنوع در رنگ و مدل خود استفاده کرده و هنر صنعت لباس نوزاد را به نمایش گذاشته است.

سایت تاپ لاین نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.