تن زین

تاریخچه تن زین

شرکت تن زین در سال 1382 با هدف تولید انواع پوشاک کودک و نوجوان تاسیس گردید. با داشتن اهداف بلند، سعی این مجموعه برآن بوده است تا سطح کیفی و کمی محصولات خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا ارتقاء بخشد.
تن زین با اندیشه ای بلند و با بهره گیری از دانش روز، همواره در تلاش است تا بهترین محصول و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید.

منشور اخلاقی تن زین

تن زین رضایت مشتریان را از طریق ارایه محصولاتی با کیفیت برتر، متنوع در طرح و اندازه، هماهنگ با نیاز روزو با قیمت مناسب تامین می کند و برای دستیابی به این هدف، از یک سو با ایجاد شرایط مطلوب کاری، فرصت لازم برای کسب مهارت ها و بروز شایستگی ها را بوجود می آورد و از سوی دیگر روابطی پایدار با مشتریان و تامین کنندگان خود برقرار و حفظ مینماید.

  • رعایت نظم، شایسته سالاری، احترام به کرامت انسانی و صداقت از جمله باورهای تن زین است.
  • انتخاب پوشش مناسب امری مهم و دقیق است که بنا برفرهنگ، موقعیت وانتظارات جامعه، نکات ظریف و حساسی را مطرح می سازد.
  • بنا براین تن زین درتلاش است تا از طریق شناخت، طراحی و تامین پوشش مناسب با هویت ملی ،درراستای تامین خواسته های مشتریان گام بردارد.
  • تن زین اصلی ترین وجه تمایز خود را در تنوع و ارایه محصولاتی منطبق بر خواست مشتری با در نظر گرفتن سلایق، موقعیت و انتظارات آنان می داند.
  • بدینسان انتظار می رود تا با حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی عرصه برای فعالیت و پیشرفت تولید کنندگان داخلی فراهم گردد که این امرمستلزم عزمی ملی با همکاری تولید کننده، فروشنده و مصرف کننده ایرانی است.
سایت تن زین نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.