زگال شمال

پیشینه‌ی مجموعه‌ای که امروز به نام "شرکت زگال شمال "می‌شناسیم به سال ۱۳۴۲ در بازار تهران برمی‌گردد؛ به کارگاه کوچکی که در ابتدا با هدف تولید دفترهای مدرسه‌ای و اداری راه‌اندازی شده بود. اما رفته‌رفته، در کنار تولید، شروع به واردات لوازم‌التحریر نمود و تا سال ۱۳۶۰ با واردات انبوه از کشورهای اسپانیا، ژاپن و کره‌ی جنوبی تبدیل به قطب واردات لوازم‌التحریر در کشور شد.
موفقیت واردات، باعث نشد که این مجموعه رسالت اولیه خود را در امر تولید داخلی و گسترش صنعت لوازم‌التحریر فراموش کند.
در همین راستا در سال ۱۳۷۰ شرکت زگال شمال شکل گرفت و مجموعه‌های تولیدی پاکن، پاستل، خطکش و گونیا را در جزیره‌ی کیش و شهر رشت راه‌اندازی کرد.
در سال ۱۳۸۶ شرکت زگال شمال با خرید کارخانه‌ی استدلر ایران و اضافه کردن آن به کارخانجات تحت پوشش خود، گستره‌ی کمی و کیفی محصولات خود را افزایش
داد و با بهره‌گیری از فناوری روز اروپا در مدادسازی و تولید پاکن به بزرگ‌ترین تولیدکننده نوشت‌افزاردر ایران تبدیل شد و با مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهینامه‌ی ایزو ۹۰۰۱ از موسسه‌ی دی. ان.وی نروژ گردید.
در حال حاضر شرکت زگال شمال با بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل مجرب، تولید کننده‌ی انواع لوازم‌التحریرمداد، مداد رنگی، پاکن، مداد تراش، خودکار و...) به سفارش برندهای معتبر جهانی است. بطوریکه این شرکت در کنار شرکت" مارکو داکس" اسپانیا، تنها تولیدکننده محصولات فکتیس در جهان به شمار می‌رود.
علاوه بر فکتیس، این شرکت نماینده‌ی انحصاری شرکت‌های "میکریوس" از کشور اسپانیا و لوازم اداری" دلی " از کشور چین می‌باشد.
سابقه‌ی حضور فکتیس در بازار ایران نشانگر دیدگاه مثبت مصرف‌کنندگان نسبت به این محصولات است. دیدگاهی که شاید ریشه در خاطرات خوش دوران تحصیل و "حس خوب کودکی..." دارد.

سایت زگال شمال نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.