مایا

شرکت پارس سیلیکون در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید قطعات بهداشتی و صنعتی از سیلیکون و سایر ترموپلاست ها در مساحتی به وسعت ۶۷۰۰ متر مربع و زیربنای ۳۵۰۰ متر مربع تاسیس شد.

در حال حاضر این شرکت کمک با هدف کمک به اشتغال زایی این مرز و بوم اقدام به به کار گیری ۴۵ نفر از جوانان مومن و متعهد به صورت مستقیم و اشتغال زایی برای بیش از ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم نموده که با این نیروه کار هم اکنون ۲۲ محصول کودک و ۱۵ نوع سایر محصولات دارویی و پزشکی را در سبد تولیدی خود دارد.

علاوه بر تولید برای داخل کشور این شرکت اقدام به صادرات مستقیم به کشورهای عراق، ازبکستان و افغانستان و صادرات غیرمستقیم به بیش از ۵ کشور در حوزه خاور میانه دارد که با تلاش روز افزون تیم بازاریابی و فروش ولغو تحریم های بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران این تعداد به زودی به بیش از بیست کشور اروپایی و آسیایی خواهد رسید.

شرکت شرکت تولیدی صنعتی پارس سیلیکون محصولات سیلیکونی و پت های مورد نیاز صنایع دیگر منجمله صنایع داروسازی را در راس کار خود دارد. این شرکت که سابقه ۶ ساله در تولید محصولات سیلیکونی دارد کیفیت و نوآوری و بهداشت را سرلوحه کار خود قرار داده است.

سایت مایا نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.