پلیکان ایران

شرکت پلیکان در سال ۱۳۴۵ فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده لوازم‌التحریر اداری و مدرسه آغاز کرد. از محصولات تولیدی این شرکت در ابتدا می‌توان کاغذ کاربن، جوهر خودنویس، ریبون دستگاه تایپ را نام برد. در طی سال‌های فعالیت با توجه به نیاز بازار و با خلاقیت در تولید؛ محصولاتی مانند استامپ پد، جوهر استامپ، پاک کن، کاربن، خودکار، ماژیک و انواع کاغذ اداری و حرارتی به سبد کالایی شرکت اضافه گردید.
شرکت پلیکان همواره با برسی نیاز بازار سعی داشته تا با ایجاد ارزش‌آفرینی و احترام به حقوق مشتریان و مصرف‌کنندگان، اسباب رضایت آنها را بگستراند و اعتبار و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دهد.
برنامه شرکت پلیکان ایران در طی سال‌های آینده بر پایه شناسایی نیاز بازار و رفع آن بوده و به همین جهت سری محصولاتی جدید با طراحی خلاقانه و باکیفیت به سبد کالایی شرکت اضافه خواهد کرد.
شرکت پلیکان به دنبال تبدیل هر نیاز به یک نوآوری در محصول بوده و در طول زمان با رویکرد تحقق شعار ارزش‌آفرینی و احترام به حقوق مشتریان اقدام به تکمیل سبد کالایی خود نموده و ۴۷ سال اعتبار خود را همراهی مطمئن برای انتخاب سری جدید محصولات پلیکان نموده.

سایت پلیکان ایران نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.