کرنا

به لطف اعتماد مشتریان و فروشندگان محترم، پس از گذشت ۱۵ سال از تولید اولین محصولات با برند تجاری کرنا، اکنون تولیدات کرنا از طریق شبکه گسترده و بزرگ فروش در جای‌جای کشور عزیزمان به‌دست مصرف‌کنندگان محترم می‌رسد. گروه تولیدی کرنا در اغلب استان‌های کشور نمایندگی فعال و مجاز دارد و از این طریق محصولات خود را در سرتاسر ایران توزیع می‌کند. در حال حاضر محصولات نوشت‌افزار و اداری کرنا در گوشه کنار ایران شناخته‌شده و مورد مصرف است.

محصولات کرنا به چهار دسته مهدکودکی، دانش‌آموزی، مهندسی و اداری تقسیم می‌شوند که در هریک از این شاخه‌ها، سعی شده کلیه ملزومات و محصولات جامعه هدف تحت پوشش قرار گیرد و نیازهای مصرف‌کنندگان به‌طور کامل برطرف شود. به‌روز رسانی محصولات و حرکت با نوآوری‌ها و خواسته‌های امروزی مصرف‌کنندگان باعث شده تیم طراحی و تولید محصولات کرنا همواره به فکر ایده‌های جدید در تولید و توزیع محصولات خود باشد و کلیه محصولات همواره مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند تا در صورت نیاز تغییرات موردنیاز در آنها اعمال شود.

مهم‌ترین هدف در مجموعه محصولات کرنا پیروی از سطح مشخصی از کیفیت در مراحل تولید و بسته‌بندی و ارائه محصولات بوده است. این هدف با وسواس فراوان از طرف بخش مدیریت همواره مدنظر بوده و تا حصول اطمینان کامل از کیفیت یک محصول هرگز به بازارعرضه نشده است. در کنار این کنترل سطح تولید، همواره بازخوردهای دریافتی از توزیع‌کنندگان و خریداران محترم را مدنظر داشته و سعی در تأمین نظرات و رفع ایرادات احتمالی در محصولات تولیدشده داشته‌ایم.

امروزه با افزایش فعالیت مارک‌های تجاری متنوع در حوضه لوازم‌التحریر و وجود چندین کالای رقیب و مشابه در هریک از زیرمجموعه این رشته، انتخاب برای مصرف‌کنندگان محترم بسیار سخت شده است. یکی از سیاست‌های اصلی مجموعه کرنا پس از رعایت کیفیت در محصولات، ارائه قیمت‌های منصفانه و مطابق با نیاز مصرف‌کنندگان بوده و عمده فعالان این رشته بر مناسب و مقرون‌به‌صرفه بودن محصولات کرنا اذعان دارند. برای اثبات این ادعای کرنا کافیست قیمت هریک از محصولات را با سایر برندهای داخلی و خارجی مقایسه کنید.

سایت کرنا نمایش محصولات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است! اولین کسی باشید که در این مورد، نقد و بررسی ثبت میکند.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.